Písacia tabuľa LAVA

S písacou tabuľou LAVA môže byť učiaca veža pre deti ešte zaujímevšou !

Dostupnosť Skladom
Kód: 243
€45
Písacia tabuľa LAVA

S písacou tabuľou LAVA môže byť učiaca veža pre deti ešte zaujímevšou ! Jednoducho ju zavesíte na ktorúkoľvek z učiacich veží z našej ponuky a kreslenie a písanie kriedami môže začať. Tabuľu môžete zavesiť dokonca aj na preliezku REMOJe ideálna na prestávku počas lezenia. Doprajte vašim deťom možnosť kreatívne tvoriť!

 

Využitelná pre

Učiaca veža ZARA, Preliezačka REMOUčiaca veža CLOEUčiaca veža CLOE 2v1

lava_1
 
 
 
 

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 3 roky
Material: Bukový masív
Farba: Prírodné drevo
Výrobca: Woodisio s.r.o
Rozmery: 35 x 59

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: