Učiaca veža CLOE 2v1

Učiaca veža - pomocník nie len kuchyne.

S učiacou vežou CLOE môžete mať svoje dieťa pod kontrolou aj pri varení. Postavte ju ku kuchynskej linke a premeňte varenie na zábavnú aktivitu.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 106/PRI 106/POV 106/SVE2 106/SVE Zvoľte variant
€139 €154 €165 €165 od €139
Učiaca veža CLOE 2v1
S učiacou vežou CLOE môžete mať svoje dieťa pod kontrolou aj pri varení. Postavte ju ku kuchynskej linke a premeňte varenie na zábavnú aktivitu.
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

Učiaca veža - pomocník nie len kuchyne.

Princíp a výhody

S učiacou vežou CLOE môžete mať svoje dieťa pod kontrolou aj pri varení. Postavte ju ku kuchynskej linke a premeňte varenie na zábavnú aktivitu. Vďaka nej dieťa dosiahne na pracovnú dosku, a tak môže pozorovať, čo sa tam deje, varí, pripravuje. Prípadne sa môže aktívne zapájať - vaľkať, miešať, krájať, vykrajovať. Dieťa sa na učiacu vežu môže cez schodík postaviť aj samo.  Učiaca veža je rastúca, vďaka čomu ju môžete využívať dlhodobo. Plošinku na státie je možné umiestniť do troch úrovní, v závislosti od výšky dieťaťa. Celková výška veže je prispôsobená štandardnej výške pracovných dosiek. Nie je však predurčená len na používanie v kuchyni! Môžete jej nájsť využitie podľa vlastnej potreby - v dielni, pri vešaní prádla, kŕmení rybičiek, odkladaní oblečenia do skrine... V zadnej časti disponuje zábranou, aby z nej dieťa nevypadlo. Vypadnutiu zabraňujú aj plné bočné steny veže. Sú na nich vyrezané iba malé otvory - kruhy, ktoré dodávajú veži veselý dizajn a šmrnc. Učiaca veža CLOE je vyrobená z kvalitnej 15 mm hrubej bukovej preglejky, čo jej dodáva dostatočnú pevnosť a stabilitu.

Verzia učiacej veže 2v1 je rozšírená o možnosť premeniť ju na sedák so stolíkom. Z plošiny na státie vznikne plocha stolíka o rozmeroch 40 x 30 cm , ktorý môže byť využitý na kreslenie, jedenie alebo akúkoľvek inú aktivitu. Sedák vznikne z extra dodávaného dielca o rozmeroch 18 x 40 cm , ktorý len zasuniete do predpripravených drážok.

Produkty sú v dvoch variantoch

Prírodné drevo ktoré je precízne opracované a príjemné na dotyk. Môžete ho bez problémov využívať v interiéri.  

Povrchová úprava  je viacvrstvový transparentný alebo farebný lak na báze vody  s Certifikátom EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Je odolný proti vode a je umývateľný.

 

cloe

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevený nábytok
Záruka: 3 roky
Farba: Prírodné drevo
Rozmer: 50 x 43 x 85
Material: Buková preglejka
Veková kategória: Od 1 roka
Výrobca: Woodisio s.r.o.
Nosnosť: 80 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: