Preliezačka REMO

Pohybová aktivita je u detí nesmierne dôležitá. Napomáha k ich správnemu vývinu, podporuje nie len fyzickú zdatnosť ale aj mentálny rozvoj.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 172/PRI 172/POV Zvoľte variant
€240 €270 od €240
Preliezačka REMO
Napomáha k ich správnemu vývinu, podporuje nie len fyzickú zdatnosť ale aj mentálny rozvoj. Toto všetko môže vaše dieťa okúsiť vďaka našej preliezačke REMO.
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

Princíp a výhody

Pohybová aktivita je u detí nesmierne dôležitá. Napomáha k ich správnemu vývinu, podporuje nie len fyzickú zdatnosť ale aj mentálny rozvoj. Toto všetko môže vaše dieťa okúsiť vďaka našej preliezačke REMO. V základnej verzii sa lezie po tyčovom rebríku z jednej strany a po lanovej sieti zo strany druhej. K preliezačke môžete dokúpiť doplnky z našej ponuky podľa vlastného výberu. Skvelou voľbou je tiež skombinovať preliezačku s doskou na šúchanie. Vytvoríte tak kreatívny priestor  s viacerými prvkami, vďaka čomu sa na nej zabaví aj viacero detí naraz. Okrem lezenia sa ponúka aj miesto pod preliezačkou, kde budú mať deti pocit vlastného ohraničeného priestoru pre svoje nápady a sebarealizáciu. Vyrobená je z kvalitného a odolného bukového dreva. Celá konštrukcia je detailne vybrúsená a hladká, pripravená na bezpečné a dlhodobé používanie.

Produkty sú v dvoch variantoch

Prírodné drevo ktoré je precízne opracované a príjemné na dotyk. Môžete ho bez problémov využívať v interiéri.  

Povrchová úprava  je viacvrstvový transparentný alebo farebný lak na báze vody  s Certifikátom EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Je odolný proti vode a je umývateľný.

 

REMO_1

 

 Disk, Hojdačka a doska na šmýkanie a lezenie nie sú súčasťou setu.

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevený nábytok
Záruka: 3 roky
Rozmer: 100 x 119 x 122
Farba: Prírodné drevo
Material: Buková škárovka + buková preglejka
Veková kategória: Od 2 rokov
Nosnosť: 80 kg
Výrobca: Woodisio s.r.o

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: