Učiaca veža ZARA

Nemáte veľkú kuchyňu a potrebujete praktickú, ľahkú, prenosnú a skladaciu učiacu vežu? My takú máme!

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 175/PRI 175/POV 175/SVE 175/STA 175/SVE2 Zvoľte variant
€89 €104 €109 €109 €109 od €89
Učiaca veža ZARA
S učiacou vežou ZARA môže byť varenie zábava!
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

 

Princíp a výhody

Nemáte veľkú kuchyňu a potrebujete praktickú, ľahkú, prenosnú a skladaciu učiacu vežu? My takú máme! Má dve výškové úrovne, vďaka čomu ju viete prispôsobiť výške dieťaťu tak, aby pohodlne dosiahlo na kuchynskú linku a dobre sa mu pracovalo. Nižšia poloha je 55 cm a vyššia poloha je 48 cm od pracovnej dosky. V hornej časti má praktický rám, ktorý zozadu istí dieťa proti vypadnutiu. Veľkou výhodou je, že keď sa nepoužíva, jednoducho ju zložíte a uložíte. V zloženom stave má hrúbku iba 15 cm. Kvalitné celobukové prevedenie jej dodáva potrebnú pevnosť. učiacou vežou ZARA môže byť varenie zábava!

Produkty sú v dvoch variantoch

Prírodné drevo ktoré je precízne opracované a príjemné na dotyk. Môžete ho bez problémov využívať v interiéri.  

Povrchová úprava  je viacvrstvový transparentný alebo farebný lak na báze vody  s Certifikátom EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Je odolný proti vode a je umývateľný.

 

zara

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevený nábytok
Záruka: 3 roky
Farba: Prírodné drevo
Material: Buková škárovka + buková preglejka
Veková kategória: Od 1 rokov
Výrobca: Woodisio s.r.o.
Nosnosť: 80 kg
Rozmer: 46 x 52 x 91

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: