Rebrina DINO KLASIK

Nemáte doma dosť priestoru na triangel? Dajte šancu rebrine DINO KLASIK!
Ukotvuje sa na stenu, takže v priestore nezaberie veľa miesta. V porovnaní s trianglom je vhodnejšia skôr pre staršie deti (od 3 rokov).
Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 133/PRI 133/POV Zvoľte variant
€259 €279 od €259
Rebrina DINO KLASIK
Nemáte doma dosť priestoru na triangel? Dajte šancu rebrine DINO KLASIK . V porovnaní s trianglom je vhodnejšia skôr pre staršie deti (od 3 rokov)
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

 

Nemáte doma dosť priestoru na triangel? Dajte šancu rebrine DINO KLASIK!

Princíp a výhody

Ukotvuje sa na stenu, takže v priestore nezaberie veľa miesta. V porovnaní s trianglom je vhodnejšia skôr pre staršie deti (od 3 rokov). Má však dlhodobé a široké využitie. Rozvíja hrubú motoriku, deti pri lezení posilňujú svaly rúk, nôh aj trupu. Základná verzia (DINO KLASIK) obsahuje rebrinu s vysunutou hrazdou. V ponuke máme dostupné aj rozširené verzie - rebrina DINO SUPER s pridaným rebríkom, gymnastickými kruhmi a hojdačkami alebo DINO PREMIUM s pridaným rebríkom, gymnastickými kruhmi , hojdačkami a jednoducho odnímateľným stolíkom. Rebrina je vyrobená z masívneho bukového dreva. Priečne tyče sú tiež bukové (priemer až 35 mm). Na stenu sa pripevňuje štyrmi hmoždinami, ktoré sú súčasťou balenia. Povrchová úprava - dohladka vybrúsené a na dotyk príjemné prírodné drevo.Lano použité na hojdačky a rebrík je tiež z prírodného materiálu (bavlna). Je dostatočne hrubé a tak ako celá konštrukcia - dostatočne bezpečné. 
 

Produkty sú v dvoch variantoch

Prírodné drevo ktoré je precízne opracované a príjemné na dotyk. Môžete ho bez problémov využívať v interiéri.  

Povrchová úprava  je viacvrstvový transparentný alebo farebný lak na báze vody  s Certifikátom EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Je odolný proti vode a je umývateľný.

 

 
 dino klasik
 
 
 
 
 
 

 

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevený nábytok
Záruka: 3 roky
Farba: Prírodné drevo
Material: Bukový masív + bukové tyče ( 35 priemer )
Rozmery: 220 x 80 x 13
Veková kategória: Od 3 rokov
Nosnosť: 100 kg
Výrobca: Woodisio s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: