Písacia tabuľa CHALK

S písacou tabuľou CHALK môže byť triangel pre deti ešte zaujímevšou hračkou!

Dostupnosť Skladom
Kód: 216
€45
Písacia tabuľa CHALK

S písacou tabuľou CHALK môže byť triangel pre deti ešte zaujímevšou hračkou! Jednoducho ju zavesíte na ktorýkoľvek z trianglov z našej ponuky a kreslenie a písanie kriedami môže začať. Tabuľu môžete zavesiť dokonca aj na ktorúkoľvek z rebrín DINO. Je ideálna na prestávku počas lezenia. Doprajte vašim deťom možnosť kreatívne tvoriť!

 chalk_1

Využitelná pre

 Piklerovej triangel malý PEDRITOPiklerovej triangel veľký PEDROPiklerovej triangel trojstranný MATEOPiklerovej triangel štvorramenný TITORebrina DINO KLASIKRebrina DINO SUPERRebrina DINO PREMIUM.

 

 

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 3 roky
Výrobca: Woodisio
Materiál: Buková preglejka
Rozmer: 60 x 47 cm
Farba: Prírodné drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: