Hojdačka s doskami LULU maxi

Montessori balančná hojdačka LULU nesmie chýbať v žiadnej modernej detskej izbe!

 

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom + 2 dni Na objednávku 3-4 týždne Na objednávku 3-4 týždne Skladom Skladom Skladom + 2 dni Skladom Skladom + 2 dni Skladom + 2 dni Skladom Zvoľte variant
Kód: 91/PRI 91/POV 91/SVE4 91/SVE5 91/STA3 91/SVE6 91/STA 91/STA2 91/SVE 91/SVE2 91/SVE3 Zvoľte variant
€119 €134 €139 €139 €139 €139 €139 €139 €139 €139 €139 od €119
Hojdačka s doskami LULU maxi
Montessori  balančná hojdačka nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe! Okrem toho, že sa krásne hodí do akéhokoľvek interiéru, jej využitie ocenia najmä deti
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

Princíp a výhody

Každé dieťa ocení jej využitie na mnoho spôsobov. Môže sa na nej hojdať v ľahu aj v sede, vytvoriť
mostík na preliezanie, prípadne menšie deti aj na podliezanie.  Dá sa zakomponovať do zostavy s trianglom a prepojiť doskou. Je využiteľná aj ako balančná doska. Keď sa na ňu dieťa postaví, môže sa na nej kolísať a prenášať váhu z jednej nohy na druhú. Využívanie hojdačky LULU podporuje tvorivosť dieťaťa, trénuje motoriku a koordináciu pohybov. Pri hojdaní mu pomáhajú dva úchyty na každe strane hojdačky, prípadne oká umiestnenú vpredu aj vzadu hojdačky. Hojdať sa môžu aj dve deti naraz. Povrchová úprava je prírodné, kvalitné a na dotyk príjemné bukové drevo. Hojdačka LULU je dostupná v dvoch veľkostiach - klasická a MAXI.

Produkty sú v dvoch variantoch

Prírodné drevo ktoré je precízne opracované a príjemné na dotyk. Môžete ho bez problémov využívať v interiéri.  

Povrchová úprava  je viacvrstvový transparentný alebo farebný lak na báze vody  s Certifikátom EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Je odolný proti vode a je umývateľný.

 

lulu maxi_1

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevený nábytok
Záruka: 3 roky
Farba: Prírodné drevo
Rozmer: 120 x 48 x 47
Material: Buková preglejka
Veková kategória: Od 1 roka
Výrobca: Woodisio s.r.o.
Nosnosť: 80 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: