Balančná cesta WIKI

Deti milujú prekážky. S balančnou cestou WIKI si môžu vyskladať vlastnú prekážkovú trať.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 225/MAX 225/MID 225/MIN 225/MAX2 225/MID2 225/MIN2 Zvoľte variant
€110 €90 €70 €120 €100 €80 od €70
Balančná cesta WIKI
Deti milujú prekážky. S balančnou cestou WIKI si môžu vyskladať vlastnú prekážkovú trať.
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

Princíp a výhody

Deti milujú prekážky. S balančnou cestou WIKI si môžu vyskladať vlastnú prekážkovú trať. Každá sada obsahuje individuálne úseky a spojky, ktorými sa úseky spájajú do ucelenej dráhy. Na niektorých úsekoch sú umiestnené senzomotorické prvky. Tie učia deti pracovať s rovnováhou vlastného tela, prispôsobovať sa terénu, zároveň stimulujú drobné svaly chodidla, podporujú prekrvenie a prispievajú tak k celkovému zdraviu dieťaťa. Počet dielov a teda aj dĺžka trasy závisí od veľkosti sady, ktorú si vyberiete. Balančná cesta si nevyžaduje montáž, úseky sa do seba len nasúvajú.

Sada MINI obsahuje 4 úseky (z toho 3 senzomotorické). Dĺžka trasy je približne 2,4 m.

Sada MIDI obsahuje 6 úsekov (z toho 4 senzomotorické). Dĺžka trasy je približne 3,6 m.

Sada MAXI obsahuje 8 úsekov (z toho 6 senzomotorických). Dĺžka trasy je približne 4,8 m.

 wiki_1

Produkty sú v dvoch variantoch

Prírodné drevo ktoré je precízne opracované a príjemné na dotyk. Môžete ho bez problémov využívať v interiéri.  

Povrchová úprava  je viacvrstvový transparentný alebo farebný lak na báze vody  s Certifikátom EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Je odolný proti vode a je umývateľný.

Naše výrobky vyrábame výlučne z bukového dreva, ktoré je oveľa odolnejšie ako iné alternatívy dostupné na trhu (breza, smrek, topoľ atď.). Pri výbere materiálov volíme tú najvyššiu kvalitu, ktorá robí radosť nie len vám, ale aj nám.

Naše produkty ošetrujeme transparentným alebo farebným lakom na báze vody vo viacerých vrstvách, medzi ktorými produkty znova brúsime, a následne nanášame ďalšiu vrstvu. Aplikovaný lak má certifikát EN 71 – 3 pre bezpečnosť hračiek a detského nábytku. Povrchová úprava je odolná proti vode a je umývateľná, produkt stačí v prípade ušpinenia len utrieť vlhkou handričkou.

Samozrejme. Naše produkty môžete úplne bez problémov využívať v interiéri aj bez povrchovej úpravy. Snažíme sa ich veľmi precízne opracovať do úplne hladkého a príjemného povrchu, aby to ocenila aj najjemnejšia detská rúčka. Produkty, ktoré nie sú ošetrené vhodnou povrchovou úpravou však neodporúčame používať v exteriéri.

Produkty sa snažíme vyrábať na sklad, aby boli stále k dispozícii. Ak je pri produkte, ktorý objednávate uvedená poznámka „Skladom“, tak produkt bude odoslaný najneskôr do 48 hodín, zvyčajne však v nasledujúci pracovný deň. Pri variante s povrchovou úpravou sa doba odoslania predlžuje o dva dni. Prepravná spoločnosť uvádza doručenie do dvoch pracovných dní ale z pravidla doručujú nasledovný pracovný deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevený nábytok
Záruka: 3 roky
Výrobca: Woodisio
Material: Bukový masív
Rozmery: 60 x 9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: