Waytoplay autodráha - Road to Recovery

Dostupnosť Skladom
Kód: WTP 8RR
€15
Waytoplay autodráha - Road to Recovery

Žijeme v ťažkých časoch! Naše flexibilné cestné dráhy poskytujú deťom teraz viac než inokedy potrebnú dávku kreativity a inpširácie ku hraniu. Avšak nie všetci si môžu dovoliť naše bežné sety. Takže Sybren, náš hlavný dizajnér a návrhár, prišiel s niečím iným a dostupnejším: Road to Recovery (Cesta k Obnove). Táto špeciálna, nová hračka, je vyrobená z odolnej lepenky. Potlačená je jasnými núdzovými čiarami, symbolizujúcimi dnešné časy. Road to Recovery je skvelá hračka na kreatívnu hru podporujúcu použitie vlastnej fantázie- vaše deti si taktiež môžu dieliky pokresliť podľa svojich predstáv, alebo nakresliť vlastnú cestu z rubovej strany.
Dieliky sú kompatibilné s dielikmi z gumových sád waytoplay. A samozrejme ako všetky waytoplay kombinovateľné s inými hračkami z vašich detských izbičiek- nielen autíčkami, ale i zvieratkami, figúrkami a podobne.
Set obsahuje 8 dlhých dielov z lepenky (4 zákruty, 3 rovné diely a 1 skvelé štvorcové parkovisko), celková dĺžka vytvorenej dráhy predstavuje 192 cm.

Rozmery balenia: 28 x 26 x 2.5 cm.
Len na vnútorné použitie.
Pre deti od 3 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Dopravné prostriedky
Veľkosť:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: