Magnetická stohovacia hračka TEGU

Dostupnosť Skladom
Kód: TEGU_STA-BGY-801T
€32,99
Magnetická stohovacia hračka TEGU

Drevená magnetická nasadzovačka z kolekcie Tegu je určená pre deti od 1 roku. Magické magnetické sily dieliky vzájomne priťahujú alebo odpudzujú - záleží na tom, ako ich nasadíte na stĺpiky. Stohovačku môžete aj rozobrať a poskladať podľa svojej fantázie - možnosti sú nekonečné.

Sada obsahuje základnú dosku, dva stĺpiky, dvoch panáčikov a šesť bločkov v rôznych farbách. Značka Tegu pri výrobe hračiek využíva ekologický materiál a netoxické farby. Hra je veľmi jednoduchá - deti sa snažia umiestniť stĺpiky na základňu a navliecť na nich farebné bločky. Navrch posadia dvoch roztomilých panáčikov. Deti môžu vnímať krásne opracovaný drevený materiál, stačí ho pošúchať v ruke a dieťa pocíti antistresové účinky. Priťahovanie a odpudzovanie magnetov je skrátka upokojujúce!

Magnety sú maximálne bezpečné. Vnútri každého precízne a z veľkej časti ručne opracoveného dielika je ukrytý takmer neviditeľný magnet, vďaka ktorému sa dajú jednotlivé časti na seba napájať a vytvárať tak zaujímavé konštrukcie. Stavebnice u detí rozvíjajú kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku. Jednotlivé stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.

Nákupom stavebnice Tegu prispievate na dobrú vec. Tegu totiž časť výťažku z predaja investuje do vysádzania nových stromov, dáva prácu domorodcom v Hondurase, jednom z najchudobnejších štátov na západnej pologuli a posiela hondurasské deti do školy.

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: