Magnetická stavebnica TEGU na cesty - Remorkér

Dostupnosť Skladom
Kód: TEGU_PAL-TBT-706T
€24,99
Magnetická stavebnica TEGU na cesty - Remorkér

Malá sada TEGU je ideálna na cesty - do auta, lietadla ale i do reštaurácie. Zo šiestich farebných magnetických dielov jednoducho postavíte napríklad remorkér, slimáka, kraba alebo čokoľvek vás napadne. Fantázii sa medze nekladú.

Tegu je jedinečná magnetická stavebnica vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb. Vnútri každého precízne a z veľkej časti ručne opracoveného dielika je ukrytý takmer neviditeľný magnet, vďaka ktorému sa dajú jednotlivé časti na seba napájať a vytvárať tak zaujímavé konštrukcie. Stavebnica u detí rozvíja kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku. Jednotlivé stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.

Sada obsahuje 6 dielikov: 4 trojboké hranoly a 2 kosé hranoly.

Vhodné pre deti od 1 roka.

Nákupom stavebnice Tegu prispievate na dobrú vec. Tegu totiž časť výťažku z predaja investuje do vysádzania nových stromov, dáva prácu domorodcom v Hondurase, jednom z najchudobnejších štátov na západnej pologuli a posiela hondurasské deti do školy.Nákupem stavebnice Tegu přispíváte na dobrou věc. Tegu totiž část výtěžku z prodeje investuje do vysazování nových stromů, dává práci domorodým lidem v Hondurasu, jednom z nejchudších států na západní polokouli, a posílá hondurasské děti do školy.

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: