Magnetická stavebnica TEGU do vrecka - Sunset

Dostupnosť Skladom
Kód: TEGU_PPP-SNS-508T
€26,99
Magnetická stavebnica TEGU do vrecka - Sunset

Malá sada TEGU je ideálna na cesty - do auta, lietadla ale i do reštaurácie. Zo šiestich farebných magnetických dielov jednoducho postavíte napríklad lietadlo, loďku, raketu alebo čokoľvek vás napadne. Fantázii sa medze nekladú. 

Tegu je jedinečná dřevěná magnetická stavebnice vyrobená z ekologických materiálů a netoxických barev. Uvnitř každého precizně a z velké části ručně opracovaného dílku je ukrytý téměř neviditelný magnet, díky kterému se dají jednotlivé části na sebe napojovat a vytvářet tak zajímavé konstrukce. Stavebnice u dětí rozvíjí kreativitu, představivost a jemnou motoriku.

Tegu je jedinečná magnetická stavebnica vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb. Vnútri každého precízne a z veľkej časti ručne opracoveného dielika je ukrytý takmer neviditeľný magnet, vďaka ktorému sa dajú jednotlivé časti na seba napájať a vytvárať tak zaujímavé konštrukcie. Stavebnica u detí rozvíja kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku.

Sada obsahuje 6 dielikov v 2 tvaroch.

Jednotlivé stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné. Vhodné pre deti od 1 roka.

Nákupom stavebnice Tegu prispievate na dobrú vec. Tegu totiž časť výťažku z predaja investuje do vysádzania nových stromov, dáva prácu domorodcom v Hondurase, jednom z najchudobnejších štátov na západnej pologuli a posiela hondurasské deti do školy.Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: