Magnetická stavebnica TEGU Blue - 42 dielov

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: TEGU_42P-BLU-508T
€132,99
Magnetická stavebnica TEGU Blue - 42 dielovMagnetická stavebnica Tegu Blues obsahuje 42 drevených magnetických dielov v deviatich tvaroch uložených v peknej krabičke, na ktorej nájdete aj inšpiráciu pre stavanie.

Tegu je jedinečná magnetická stavebnica vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb. Vnútri každého precízne a z veľkej časti ručne opracoveného dielika je ukrytý takmer neviditeľný magnet, vďaka ktorému sa dajú jednotlivé časti na seba napájať a vytvárať tak zaujímavé konštrukcie. Stavebnica u detí rozvíja kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku.

Jednotlivé stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.

Sada obsahuje: 4 vysoké kvádre, 4 stredné kvádre, 6 mega-dlhých doštičiek, 6 dlhých doštičiek, 6 krátkych doštičiek, 6 kociek, 2 kosé hranoly, 4 lichobežníkové hranoly a 4 kolieska.

Vhodné pre deti od 1 roka.

Nákupom stavebnice Tegu prispievate na dobrú vec. Tegu totiž časť výťažku z predaja investuje do vysádzania nových stromov, dáva prácu domorodcom v Hondurase, jednom z najchudobnejších štátov na západnej pologuli a posiela hondurasské deti do školy.

Nákupem stavebnice Tegu přispíváte na dobrou věc. Tegu totiž část výtěžku z prodeje investuje do vysazování nových stromů, dává práci domorodým lidem v Hondurasu, jednom z nejchudších států na západní polokouli, a posílá hondurasské děti do školy.

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: