Záchranársky batoh

očakávame do 14 dní

Záchranársky batoh s množstvom lekárskeho vybavenia. Všetko potrebné pre naliehavé prípady! Realistický batoh pre záchranárov upúta deti jasnými farbami a jeho bohatým príslušenstvom. Skvelá sada pre deti, ktoré milujú hru na lekárov.

Batoh má nastaviteľné popruhy a zapínanie na dvojitý zips. Ponúka mnoho úložného priestoru a rýchly prístup k záchranárskym pomôckam. Pomôcky sú vyrobené z pevného dreva. Samotná sada obsahuje všetko potrebné vybavenie pre ošetrenie: stetoskop, teplomer s nastaviteľnou teplotou, injekčnú striekačku, ampulku roztoku do injekčnej striekačky, otoskop so skutočnou lupou, tlakomer s pumpičkou, defibrilátor, tabuľku s kriedou na zaznamenanie krvného tlaku a tepu, tuba na tablety s uzatvárateľným vekom, obväz na suchý zips, opakovane použiteľné, umývateľné detské rúško, dezinfekčná fľaška s rozprašovačom, pinzeta, skalpel, infúzia, vysielačka a ďalšie.

Veľké príslušenstvo pre rôzne druhy ošetrenia.

Tento obsiahli set záchranárskeho príslušenstva obsahuje mnoho skutočných lekárskych nástrojov a prístrojov, s ktorými sa deti vedia skutočne vyhrať. Ilustrácie na lekárskych pomôckach deťom poradia rozoznať nástroje a tiež im pomôžu zjednodušiť ich použitie. Deti tak môžu objavovať a skúšať, aké to je byť záchranárom. Záchranársky batoh je ideálny aj keď ste na cestách. 

59,99 €