Bigjigs Baby Motorická nasadzovacia hračka líška a králiček

 

Skladajte, stavajte a hrajte sa. Táto nádherná stohovacia hračka je vyrobená z FSC dreva. Obsahuje dve lesné stvorenia, líšku, zajačika a tiež stohovateľnú borovicu. Roztomilý design v pastelových farbách bude zároveň pomocníkom pri rozvoji zručnosti a rozpoznávania farieb. Každá zo stohovacích tyčí je zaistená pevnou elastickou šnúrkou, takže je v mieste spoja ohybná. Na vonkajšie tyče zostavte zajačika a líšku, na strednú tyč borovicu.

 

Malé ručičky môžu skladať rôzne tvary a pritom sa učiť všetko o rôznych veľkostiach s touto roztomilou drevenou skladacou hračkou. Ideálne pre rozvoj kreativity a obratnosti. Vyrobené z prvotriedneho, udržateľného dreva s certifikáciou FSC a farbené netoxickými farbami a lakmi. Spĺňa aktuálne európske bezpečnostné normy.

 

Hlavné vlastnosti:

  • vyrobené zo 100% materiálov s certifikáciou FSC
  • farbené netoxickými farbami a lakmi
  • ideálny pre rozvoj kreativity a obratnosti

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Dostupnosť Skladom
Kód: BJ34018
€24,33
Bigjigs Baby Motorická nasadzovacia hračka líška a králiček
Rozmer: 20x13,7x6,9 cm Vek: 12m+ Materiál: 100% FSC drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.43 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: