Bigjigs Baby Hudobný valček

Krásna drevená hračka, hudobný valček zo 100% FSC® dreva hravo precvičia detskú zručnosť, motoriku a podporí rozvoj ich zmyslov. Valček sa pohybuje pomocou dlhej tyče, stačí ju strkať dopredu a budete počuť ako sa roľnička pohojdáva medzi drevenými latkami. Vydáva naozaj čarovný zvuk.

Hračka je vyrobená v kombinácii prírodného a farebného dreva, má farebné detaily v tvare trojuholníkov, farbičky stimulujú zrak, rolnička stimuluje sluch. Hudobný valček je vyrobený zo 100% FSC® materiálov prémiovej kvality.

To znamená, že každý použitý strom je znovu vysadený a ponechaný prirodzenému rastu. Drevo je hladké (nemusíte sa báť triesok) a farby sú bezpečné pre deti.

 

Hlavné vlastnosti:

  • od 12 mesiacov
  • rozvíja zmyslové zručnosti
  • 100% FSC® drevo

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky.

Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Dostupnosť Skladom
Kód: BJ32003
€27,05
Bigjigs Baby Hudobný valček
Rozmer: 15,5x59,5x10 cm Vek: 12m+ Materiál: 100% FSC drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: