Bigjigs Baby Drevený vláčik so zvieratkami

Všetci si nastúpte do tohto krásneho ťahacieho vláčiku! Je vyrobený zo 100% FSC dreva, je nádherne pestrofarebný a deti zabaví na dlhé hodiny. V balení nájdete mašinku a dva vagóniky, tiež troch zvieracích pasažierov! Vláčik môžu deti ťahať bez problému po mäkkom i tvrdom povrchu.

Hračka je veľmi univerzálna, je nielen ťahacie, ale funguje aj ako nasazovačka a puzzle. Kocky môžete poskladať niekoľkými rôznymi spôsobmi, to pomáha s rozvojom zručnosti a zručnosti počítania.

Hladké 100% FSC drevo z eticky spravovaných lesov tvorí tento vláčik, ktorý je veľký tak akurát pre detské ruky. Kvalitné drevo zaručuje, že vám hračka vydrží po mnoho rokov.

 

Hlavné vlastnosti:

  • 1 mašinka, 2 vagóniky, 3 pasažieri
  • 16 dielikov
  • kvalitné FSC certifikované materiály
  • netoxické farby

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Dostupnosť Skladom
Kód: BB32012
€36,43
Bigjigs Baby Drevený vláčik so zvieratkami
Rozmery: 38,5x16x8 cm Vek: 12m+ Materiál: 100% FSC drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 1.222 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: