Bigjigs Baby Dřevěné kostky Woodland

Šesť drevených kociek vytvára šesť rôznych obrazov lesných zvierat. Otočte každú kockou a nájdite kúsky, ktoré tvoria obrázok, alebo je premiešajte pre zábavu! Pomáha rozvíjať obratnosť, schopnosti zhody a sústredenia. Kompaktné rozmery zaisťujú, že táto hračka je užitočným spoluhráčom doma i na cestách. Drevený podstavec možno použiť ako základňu ku kockám a umožňuje bezpečné uloženie všetkých kociek. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov certifikovaných FSC. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

 

Hlavné vlastnosti:

  • vyrobené z vysoko kvalitných materiálov certifikovaných FSC
  • vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám
  • pomáha rozvíjať obratnosť, schopnosti zhody a sústredenia

 

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky.

Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Dostupnosť Skladom
Kód: BB33027
€14,82
Bigjigs Baby Dřevěné kostky Woodland
Rozmery: 11,7x4,8x11,7 cm Věk: 6m+ Materiál: FSC drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: