Bigjigs Baby Drevená motorická nasadzovacia veža králik

Farebné a krásne nasadzovacie kruhy zo 100% FSC® dreva nadchnú všetky zvedavé deti. Roztomilý dizajn so zajačikom v pastelových farbách bude pomocníkom pri rozvoji zručnosti a rozpoznávaniu farieb.

Zajačik má plstené ušká a chvost, deti sa vďaka tomuto detailu naučia o rozdielnych textúrach, je to teda tiež hmatová hračka. Deti budú krúžky skladať od najväčšieho po najmenší na stredovú tyč. Tá je k základni pripevnená gumičkou, je tvárna a tým pádom aj bezpečná.

Táto nasadzovačka je vyrobená zo 100% FSC® materiálov, to znamená, že vybrané drevo je čo najviac udržateľné.

 

Hlavné vlastnosti:

  • 7 nasadzovacích krúžkov
  • 100% FSC® drevo
  • vhodné od 12 mesiacov
  • ľahká a odolná hračka

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Dostupnosť Skladom
Kód: BJ32001
€17,42
Bigjigs Baby Drevená motorická nasadzovacia veža králik
Rozmer: 7,5x19x7,5 cm Vek: 12m+ Materiál: 100% FSC drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: