Animambo: Hudobný karneval

Nádherne ilustrovaný hudobný stolík obsahujúci drevený xylofón, bubienok a maracas a kovový činel. Hudobné nástroje sú kreatívne zakomponované do ilustrácií zvieratiek na stolíku. Nechýba ani praktický žliabok na paličku. Vhodný na prvé hudobné hry. Pre deti od 2 rokov.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: DJ06027
€44,95
Animambo: Hudobný karneval

Nádherne ilustrovaný hudobný stolík obsahujúci drevený xylofón, bubienok a maracas a kovový činel. Hudobné nástroje sú kreatívne zakomponované do ilustrácií zvieratiek na stolíku. Dieťa tu objaví kenguru, slona a medveďa. Nad praktickým žliabkom na paličku je usmievavý krokodíl. Paličkou sa hrá na xylofóne, bubienku a čineli. Maracas si dieťa vezme do ruky a potriasa ním ako hrkálkou. Tento hudobný stolík je vhodný na prvé hudobné hry.
Hudobný stolík patrí do kolekcie hudobných nástrojov pre deti Animambo. Kolekciu nádherne ilustrovala Magali Attiogbé. Jej ilustrácie dokonale ladia s ideou kolekcie ako farebného sprievodu zvieratiek sprevádzaného radostnou hudbou. Hudobné nástroje pre deti umožňujú už tým najmladším spoznávať nástroje, ich tóny, hravo skúšať, objavovať rytmus a melódie.
Obsah: drevený stolík s drevným xylofónom, bubienkom a maracasom a kovovým činelom
Odporúčaný vek: 2+ rokov
Rozmery: 36,5 x 23,5 x 8 cm 

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné nástroje
Hmotnosť: 1.15 kg
rozmery: 36,5 x 23,5 x 8 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: